MUSTAFA İSTEMİ Ankara – Eski büyükelçiliğin bahçesinde yaşayan, yeni doğanlarla birlikte 25-30 civarındaki kedi ise yeni yerleşkeye götürülmedi. Eski yerleşkedeki bahçelere kediler için barınaklar yapan ve kedileri kuru mama ile besleyen Amerikalı diplomatlar, can dostları Ayrancı-Paris Caddesi’ndeki hayvanseverlere bıraktı. Kedilere hayvanseverler sahip çıktı. Şimdi can dostlar için Amerikalıların ne yapacakları merak konusu.
![](https://sislidenhaberler.com/wp-content/uploads/2022/09/abd-elciligi-tasidi-can-dostlari-birakti-M1tbZIzF.jpg)