İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, yürütülen çalışmalarda uyuşturucu madde satışı yaptıkları tespit edilen Ö.Ç. (21) ve A.S. (30) gözaltına alındı. Şüpheliler ile birlikte onlardan uyuşturucu madde temin eden 2 şahsın yapılan üst aramalarında 3 gram metamfetamin ele geçirildi. ‘Uyuşturucu madde ticareti yapmak’ suçundan gözaltına alınan Ö.Ç. ve A.S., işlemlerinin ardından sevk edildikleri adliyede çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
![](https://sislidenhaberler.com/wp-content/uploads/2022/06/elazigda-uyusturucu-operasyonu-2-tutuklama-qE6wTadj.jpg)